Reklama [góra]


Mieszkaniec regionu stworzył grę komputerową, która walczy o prestiżową nagrodę


Gra komputerowa The Beast Inside, która powstała w studio Illusion Ray, należącym do pochodzącego z Dębna Łukasza Smagi została nominowana do nagrody The Webby Awards.

O wyróżnienie walczy w dwóch kategoriach: Najlepsza grafika i Najlepsza gra przygodowa. Choć o zwycięstwie zadecyduje kapituła konkursowa, to możemy pomóc głosując w rozdaniu People’s Voice Award.

Nagrody Webby Awards przyznawane są od 1996 roku. Międzynarodowa Akademia Sztuki Cyfrowej i Nauki (IADAS) nominuje zarówno witryny, materiały audiowizualne, reklamy, appki, podcasty, a także gry wideo. W 24. edycji spośród 13 tys. zgłoszeń nominację otrzymała gra The Beast Inside, stworzona przez Łukasza Smagę. Znalezienie się wśród nominowanych to już ogromne wyróżnienie. W szerokim świecie nagroda ta nazywana jest „internetowym Oscarem”.

Akademia IADAS, która nominuje i wybiera Laureatów Webby Awards, składa się z ekspertów branży internetowej. I choć o zwycięstwie zadecyduje kapituła konkursowa, to w rękach internautów spoczywa rozdanie People’s Voice Award.


Gra The Beast Inside to survival horror polskiej produkcji, w którym poznajemy losy kryptoanalityka CIA Adama. Po przybyciu do nowego domu znajduje on pamiętnik tajemniczego Nicolasa. Spisane w nim koszmary wdzierają się do rzeczywistości, zmuszając mężczyznę do walki o życie. Premiera miała miejsce w październiku 2019 roku.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.