Reklama [góra]


Minister Zdrowia: restrykcje mogą zostać wprowadzone ponownie


Minister Zdrowia Łukasz Szumowski  zapowiedział na jednej z anten telewizyjnych możliwości powrotu części restrykcji.


Szumowski w TVN24 powiedział, że obecne stopniowe znoszenie obostrzeń to "balans pomiędzy względami ekonomicznymi a epidemicznymi".

- Myślę, że to jest niemożliwe, żeby wrócić do takiego dużego zamrożenia, jakie zrobiliśmy. Ale na pewno ‘taśma może pójść do tyłu’, a na pewno zatrzymać się przy tym ‘przewijaniu’ do przodu. Czyli kolejny etap (luzowania restrykcji - red.) będzie musiał być zamrożony, być może jakieś restrykcje poruszania się mogą zostać wprowadzone. W końcu celem jest doprowadzenie do takiego stanu, żebyśmy mogli w sposób możliwie bezpieczny (...) wrócić do nowej normalności - powiedział Szumowski. 

3 komentarze:

 1. DLACZEGO CIĄGLE TEN SKORUMPOWANY MALTAŃSKI RYCERZ SIĘ WYPOWIADA! A GDZIE MINISTROWIE INNYCH DZIEDZIN! NP. GOSPODARKI!!! RZĄD PO CH*JU MAMY KTÓRY SAM SIĘ TYLKO PASIE ZA NASZĄ KASĘ I STWARZA PRZEPISY DLA SIEBIE!!! NA TACZKI Z NIMI!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Popieram, aczkolwiek my tylko możemy wylać tutaj swe żale. Takie jednostki nic nie zdziałają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest nas więcej w całej Polsce ale specjalnie trzymają nas wszystkich w domu!!! Poczekaj aż ta ich covid-ściema się skończy! Piso wyborcy, stadionowi rasiści czy rodzina radia maryja im nie pomogą!!!
   Pozdrawiam!
   NORMALNI POLACY EUROPEJCZYCY!

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.