Reklama [góra]


Napadł na kobietę i ukradł pieniądze


Na trzy miesiące aresztował Sąd mężczyznę, który w Dębnie w okolicy bankomatu zaatakował kobietę a następnie zabrał jej portfel z pieniędzmi. 33-latek w wyniku szybko podjętych działań, został zatrzymany przez dębnowskich funkcjonariuszy. Za rozbój grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w rejonie bankomatu, z którego pokrzywdzona pobierała pieniądze. Jak ustalono, sprawca używając przemocy dokonał zaboru w celu przywłaszczenia pieniędzy w kwocie 3000 zł.

Policjanci z dębnowskiej jednostki natychmiast zajęli się tą sprawą. Na podstawie pracy operacyjnej, mundurowi wytypowali mężczyznę mogącego mieć związek z tym przestępstwem. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już następnego dnia sprawca rozboju został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, 33- latek usłyszał zarzut dokonania rozboju. Na wniosek Prokuratora, Sąd zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi teraz kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.