Reklama [góra]


Nauczyciele rapują dla uczniów. Zobacz #nauczycielchallange [video]


Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie tęsknią za normalną pracą. Jeden z nich zapoczątkował challenge w którym pedagodzy nagrywają filmy w których rapują dla swoich uczniów. 

Pomysł zrodził się w głowie Bartosza Hernika, rapera znanego pod pseudonimem Heruś a prywatnie wychowawca świetlicy w chojeńskiej podstawówce. 

- Zauważyłem się, że problem koronawirusa jest bardzo rozległy. Ludzie zastanawiają się nad skutkami gospodarczymi i zdrowotnymi. Troszeczkę zapomnieliśmy o dzieciach, które najmniej rozumieją ten problem. Trzeba im jakoś pomóc. W naszej szkole pracuje dużo kreatywnych ludzi i wiedziałem, że dadzą radę - mówi pomysłodawca Bartosz Hernik - celem tego jest pomoc dzieciom, aby mogły obejrzeć nas nauczycieli, odreagować.

Jak z internetowym challengem poradzili sobie nauczyciele możecie zobaczyć w nagraniu poniżej:Internetowe challenge, czyli wyzwania, stały się bardzo popularne w czasie epidemii koronawirusa. Cała zabawa polega na tym, że wymyślamy jakieś wyzwanie i po jego wykonaniu nominujemy kolejne osoby, które mogą "podjąć rękawice". 

- Brakuje mi przede wszystkim dzieci, uśmiechów, pracy typowo z dzieckiem. Brakuje mi rozmów nie tylko dydaktycznych. Brakuje tego korytarza szkolnego, mam nadzieję, że to szybko do względnej działalności wróci - dodał Heruś. 

fot. facebook

2 komentarze:

Obsługiwane przez usługę Blogger.