Reklama [góra]


Nie chciał wrócić do więzienia. Przed policjantami ukrył się w... pionie z rurami [foto] [video]Mężczyzna, który po przepustce nie wrócił do zakładu karnego, został zatrzymany przez funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie po tym jak schował się pionie z rurami. Do zatrzymania doszło w Gryfinie. 

Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji ze Szczecina uzyskali informacje od policjanta z Wydziału Kryminalnego naszej komendy, że w jednym z mieszkań na terenie Gryfina znajduję się mężczyzna, który nie powrócił z przepustki do zakładu karnego w związku z czym poszukiwany jest listem gończym. 


Podczas gdy policjanci podjechali pod jeden z bloków, zauważyli w oknie mężczyznę pasującego do opisu poszukiwanego. Niestety, ale wielokrotne pukanie oraz wezwanie do dobrowolnego otwarcia drzwi nie przynosiły skutku, podjęto decyzję o wezwaniu na miejsce straży pożarnej oraz wyważeniu drzwi. 

Po wejściu do mieszkania, na pierwszy rzut oka, w środku nikogo nie było. Natomiast dzięki dokładności oraz doświadczeniu funkcjonariuszy udało się zatrzymać 45-letniego mężczyznę, który to schował się w pionie z rurami, do których to prowadziły małe drzwiczki w kuchni.


3 komentarze:

 1. To był fuks pewnie nie szukali tylko drzwiczek do końca.nie zamknął

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty wróżbita, nie wierzysz w policyjnego nosa?

   Usuń
 2. Sławomir K diszli dzbana

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.