Ogromny sukces charytatywnego koncertu #chojnadlafranka [foto] [video]


Najlepsze i najpiękniejsze głosy w regionie można było usłyszeć w jednym miejscu, w sali widowiskowej Centrum Kultury w Chojnie. Nasz portal był współorganizatorem charytatywnego koncertu, którego celem było wsparcie akcji #chojnadlafranka. Mieszkańcy regionu i nasi widzowie nie zawiedli i kolejny raz otworzyli swoje serca. 


Na scenie zaprezentowali się Hanna Ferfet, Wanessa Zagórska, Martyna Bartosewicz, Paulina Cholewa, Wanesa Adamska, Alicja Budzyń, Sandra Ewertowska, Aneta Okuniewska, Maciej Mazur, Bartosz Żugaj, Kacper Koster. Koncert prowadziła Aleksandra Bałachowska-Jagusz z Centrum Kultury w Chojnie i nasz redakcyjny kolega Paweł Sławiński. Dźwięk i scenografia to zasługa niezawodnej ekipy z Centrum Kultury w Chojnie a za realizację transmisji na żywo odpowiadał nasz portal.Dwukrotnie udało się przekroczyć cel zbiórki. Od początku koncertu na skarbonce utworzonej na stronie siepomaga.pl udało się zebrać blisko 4000 złotych! Wciąż można dokonywać wpłat, akcja jest dostępna pod adresem www.siepomaga.pl/chojnadlafranka.Transmisję na żywo z Centrum Kultury w Chojnie można było oglądać za pośrednictwem naszej strony na Facebooku. Według statystyk post z transmisją został wyświetlony 11 000 razy!

Redakcja

2 Komentarze

 1. Chojeńscy ELEKTRONICZNI i inni pseudo uczciwi społecznicy, uczcie od Oli i jej znajomych co to znaczy działalność społeczna i charytatywna! I co to jest publika on line!!!
  Świetny pomysł Ola! Brawa!

  OdpowiedzUsuń
 2. "post z transmisją został wyświetlony 11 000 razy" a uzbierali 4.000 zł?
  Też mi "hojność"... 0,36 zł osobę...
  Jedni się trudzą inni tylko przyglądają się.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza