Reklama [góra]


Plaga nietrzeźwych na drogach powiatu gryfińskiego


Tylko w przeciągu dwóch weekendowych dni policjanci ujawnili czterech nietrzeźwych kierowców na drogach powiatu gryfińskiego. Rekordzista "wydmuchał" prawie trzy promile alkoholu. 

W sobotę 9 maja około godziny 18:00 w Binowie (gmina Stare Czarnowo) podczas obsługi zdarzenia drogowego polegającego na uderzeniu pojazdem w garaż funkcjonariusze Ruchu Drogowego KPP w Gryfinie ujawnili, że 58-letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego kierujący autem marki Skoda znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało około 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Dzień później, około godziny 9:30 policjanci Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie podczas obsługi zdarzenia drogowego między miejscowościami Banie, a Tywica ujawnili, że 52-letni kierujący mieszkaniec powiatu gryfińskiego znajduje się w stanie nietrzeźwości. W tym przypadku badanie wykazało również ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

W tym samym dniu, około godz. 19.00 w Gryfinie na ul. Sienkiewicza funkcjonariusze KPP w Gryfinie podczas kontroli drogowej pojazdu Skoda ujawnili, że 41-letni obywatel Ukrainy znajduje się w stanie nietrzeźwości. Kierował autem mając 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, 

Kilka godzin później, około godz. 23.00 w Gryfinie na ul. Niepodległości funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-interwencyjnego KPP w Gryfinie podczas kontroli drogowej pojazdu Volkswagen ujawnili, że 28-letni kierujący mieszkaniec powiatu gryfińskiego znajduje się w stanie nietrzeźwości. Alkomat wskazał ok. 0,6 promila alkoholu. 

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.