Reklama [góra]


Redakcja i biuro chojna24.pl w nowym miejscu!


Od piątku (tj. 8 maja) nasze biuro i redakcja będzie funkcjonować w nowym miejscu. Nasi klienci znajdą nas teraz na ulicy Narciarskiej 42 w Chojnie na Osiedlu Lotnisko. 
W nowej lokalizacji będą Państwo mogli skorzystać z naszego szerokiego wachlarza usług. Posiadamy własną drukarnię, produkujemy reklamy oraz odzież i gadżety z nadrukami. Można również wyrobić u nas pieczątki i zamówić wydruk dokumentów, ulotek itp.

W nowej lokalizacji będzie również funkcjonował punkt kurierski a w naszej ofercie znajdzie się jeszcze większy wybór firm i przewoźników. 

Wracamy również do naszych standardowych godzin pracy. Nasze biuro jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30.

Nasze biuro znajduje się w pobliżu nowo powstałego kościoła na Osiedlu Lotnisko, naprzeciwko sklepu Lewiatan. Do dyspozycji naszych klientów jest spory parking. 

1 komentarz:

 1. Witaj, Czy napotykasz przedwczesne wyzwania finansowe?
  Nazywam się Susan Benson Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym.

  Z uwagi na stagnację gospodarczą, w wyniku której wyłania się wirus Corona, z powodu nadwyżki gotówki w naszej instytucji, dążymy do przyspieszenia obiegu pieniędzy poprzez finansowanie klientów w Europie i poza nią za pomocą pożyczki.

  Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą, kupić dom lub samochód? Czy potrzebujesz pożyczki z innych powodów osobistych? Jeśli czytasz to i wiesz, że potrzebujesz wsparcia finansowego, chcę, abyś skontaktował się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, zarówno zabezpieczone, jak i niezabezpieczone. Możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com lub Wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp za pośrednictwem: +447903159998 i od razu otrzymaj odpowiedź.

  Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci poprawić swoje długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe.

  Funkcje i zalety;
  * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
  * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
  * Szybkie bezpośrednie finansowanie - Odbierz pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
  * Elastyczne oprocentowanie 3,0%.
  * Wysokie stawki zatwierdzenia
  * Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres od 1 do 30 lat.
  * Prosta aplikacja online.
  * Spersonalizowane wskazówki i wiedza specjalistyczna.
  * Brak ukrytych opłat

  Wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z kilku powodów.

  Jeśli naprawdę potrzebujesz rozwiązania swoich problemów finansowych, po prostu napisz do mojej firmy, pomożemy ci z pożyczką. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy składasz wniosek u nas, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o twoje potrzeby finansowe, naszym najwyższym priorytetem jest twoja stabilność finansowa i będziesz zadbany przez cały proces.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam żądania pożyczki za pośrednictwem:
  E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com LUB;
  WhatsApp: +447903159998

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.