Reklama [góra]


Stracił prawo jazdy przez prędkość


Przez najbliższe trzy miesiące 28-letni kierowca nie będzie mógł prowadzić samochodu. Jego prawo jazdy zostało zatrzymane po tym jak w terenie zabudowanym znacznie przekroczył prędkość. 

Do zdarzenia doszło w środę 6 maja w Starym Czarnowie. Policjanci Ruchu Drogowego podczas kontroli prędkości ujawnili wykroczenie z Art. 92a kw tj. Przekroczenie dozwolone prędkości. 

Kierujący przekroczył prędkość o 55 km/h na obszarze zabudowanym. W związku z powyższym 28 latkowi zatrzymane zostało prawo jazdy oraz ukarany mandatem.

3 komentarze:

 1. W Chojnie na ulicy Barwickiej po godzinie 15 musieli by co drugiemu kierowcy zabierać prawko bo prawie każdy pędzi 100km/h
  .Ciezarowki jadące od strony Godkowa z prędkością 80km/h żeby nie hamowac,mijają wysepkę z lewej strony i nikt się nie przejmuje.Policja zamiast pilnować swojego terenu i tępić piratow drogowych chyba trochę przysnęła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chojeńska policja od zawsze tylko swoje cztery litery wozi i stoi na orlenie żrąc hot dogi! Kto tam pracuje?

   Usuń
 2. W Chojnie na ul Barwickiej w terenie zabudowanym prawie każdy pędzi 100km/h a ciężarówki jadące od strony Grodkowa 80km/h żeby nie hamowac przed wysepką to mijają ja z pełną prędkością z lewej strony-W TERENIE ZABUDOWANYM!!! A policja w Chojnie albo trochę przysypia albo im się zwyczajnie nie chce użerać z kierowcami ciężarówek.I trochę ich rozumiem bo człowiek jadący 40t ciężarówką w terenie zabudowanym 80km/h nie ma mózgu i policjantom ciężko się z nim porozumiec.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.