Reklama [góra]


Strażacy musieli rozcinać auto aby dostać się do poszkodowanych [foto]


O dużym szczęściu mogą mówić osoby podróżujące osobowym Fiatem, który dachował na drodze wojewódzkiej nr 120, to dawna trasa krajowa nr 3. Na zdjęciach z wypadku widać jak poważne było to zdarzenie... 

O wypadku na tzw. starej trójce poinformowaliśmy pierwsi w artykule Auto wypadło z drogi. Cztery osoby poszkodowane. Lądował śmigłowiec LPR. Cztery osoby zostały poszkodowane.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że samochód osobowy znajdował się poza drogą. Kierowca zakleszczony, pozostali pasażerowie wyszli z samochodu o własnych siłach i zostali zabrani przez pogotowie ratunkowe. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zamknięciu drogi wojewódzkiej nr 120 na czas działań. Następnie zrobiono dostęp do zakleszczonego kierowcy przy pomocy narzędzi hydraulicznych — informuje w komunikacie Państwowa Straż Pożarna w Gryfinie. 


W działaniach ratowniczych oprócz pogotowia i policji brały udział jednostki straży pożarnej: JRG Gryfino oraz OSP Stare Czarnowo i Kołbacz.

fot. KPPSP Gryfino

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.