Reklama [góra]


UKS-T Victoria Chojna awansowała do III ligi


W  przyszłym sezonie ligowym UKS-T Victoria Chojna zadebiutuje w III lidze tenisa stołowego. Ze względu na epidemię rozgrywki w tym sezonie zakończono wczesniej. 

Zarząd ZPZTS w trybie obiegowym podjął uchwałę o zakończeniu rozgrywek ligowych III, IV oraz V ligi . Klasyfikacje ligowe zostały ustalone na podstawie zajmowanych miejsc w tabeli z uwzględnieniem współczynnika ratio (stosunek rozgrywanych meczów do ilości zdobytych punktów). Po weryfikacji tabeli i wprowadzeniu przelicznika ratio UKS-T Victoria Chojna zakończyła rozgrywki w IV lidze tenisa stołowego na 3, miejscu, co premiowane jest awansem do wyższej klasy rozgrywkowej. Przed weryfikacją tabeli Victoria zajmowała 2. miejsce. 

Zwycięzcą rozgrywek została drużyna II KTS Koszalinianin Koszalin. Wielkie brawa należą się całej drużynie jak również sponsorom, którzy przyczynili się do sukcesu chojeńskiego klubu.

Chcielibyśmy podziękować Gminie Chojna jako głównemu Sponsorowi naszego Klubu za wsparcie, jakie otrzymywaliśmy w ostatnich latach. Nie zapominamy również o pozostałych firmach oraz osobach prywatnych, na które zawsze mogliśmy liczyć i znacząco przyczyniły się do rozwoju Klubu pod względem sportowym i organizacyjnym. Dzięki Państwa pomocy Victoria mogła godnie reprezentować nasze miasto oraz nasz cały region. Więcej informacji podsumowujących cały sezon rozgrywkowy 2019/2020 przekażemy w następnym wydaniu.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.