Reklama [góra]


Więcej wiernych będzie mogło przebywać w kościołachTrzeci etap odmrażania gospodarki dotyczy również wiernych kościoła katolickiego. Już od najbliżej niedzieli czekają ich spore zmiany.

Od niedzieli 17 maja większa ilość wiernych będzie mogła przebywać w kościołach. Przelicznik będzie wynosił 1 osoba na 10 metrów kwadratowych. Data zmian przypada na w dzień urodzin papieża Jana Pawła II. 

- Więcej wiernych będzie mogło przebywać w świątyniach. Kościoły są bardzo dalekie od wypełnienia tak, jak to było przed pandemią, więc na 100. urodziny naszego wielkiego rodaka Jana Pawła II, który zmienił losy świata i losy Polski, od 17 maja włącznie, chcemy, żeby była to 1 osoba na 10 metrów kwadratowych całej powierzchni kościoła — powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej.

Wciąż  obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej. Maseczek nie muszą nosić duchowni podczas sprawowania kultu religijnego.

4 komentarze:

 1. Ma ktoś może link do całego filmu?
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=117&v=w1_T5RnKGDE&feature=emb_title

  OdpowiedzUsuń
 2. Do schroniska pomagać zwierzętą a nie ławki grzać dla księdza!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rydzykowy ciemnogród woli grzać ławki... :) Barany myślą, że jak się wyspowiadają u gwałciciela dzieci czy pedała i odbębnią swoje to będą zbawieni! Ale to trzeba byś kompletnym idiotą żeby w coś takiego wierzyć! Zachlane jełopy bez szkoły!!!!

   Usuń
 3. A ZBIGNIEW ZIOBRO KRYJE WSZYSTKICH TYCH GWAŁCICIELI DZIECI I PEDAŁÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  SAM PENIE JAK JEGO DYKTATOR Z ŻOLIBORZA I WSZYSCY Z PIS TACY SAMI SĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  JEEEEEEEBBBBBBBBBBAAAAAAAAAAAĆĆĆĆĆĆĆ LAWENDOWĄ MAFIĘ I PEEEDDAŁŁŁÓÓWWW Z PIS!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.