Reklama [góra]


Wspominamy wizyty Prezydentów RP w powiecie gryfińskim [foto] [video]Rząd PiS jest zdeterminowany, aby wybory prezydenckie odbyły się 28 czerwca. Mają to być wybory hybrydowe, wyborcy będą mogli zagłosować korespondencyjnie oraz w lokalach wyborczych. Zanim to nastąpi, przypominamy wizyty Prezydentów RP w naszym regionie w ostatnich latach. W marcu 2015 roku powiat gryfiński odwiedził Bronisław Komorowski. W Kołbaczu (gmina Stare Czarnowo) wręczył rozporządzenie o uznaniu zespołu obiektów dawnego klasztoru cystersów w za Pomnik Historii. Oprócz Prezydenta, w krótkiej uroczystości wzięli udział samorządowcy, przedstawiciele kościoła i mieszkańcy. Bronisław Komorowski zwiedził klasztor i odsłonił pamiątkową tablicę. Obiecał również pomoc w pozyskiwaniu środków na uświetnienie zabytku.

W kwietniu 2017 roku w Starych Łysogórkach i Gozdowicach w gminie Mieszkowice był Andrzej Duda, który wziął udział w 72. rocznicy Forsowania Odry. Oprócz prezydenta na cmentarzu siekierkowskim pojawił się między innymi wicemarszałek sejmu Joachim Brudziński, senator Anna Maria Anders, szef Kancelarii Prezydenta i radny sejmiku województwa Paweł Mucha, poseł Kukiz `15 Sylwester Chruszcz oraz posłowie Prawa i Sprawiedliwości i lokalni samorządowcy.

Andrzej Duda odwiedził nasz region również w styczniu 2020 roku przy okazji odpisania umowy na budowę bloków gazowych w elektrowni Dolna Odra pod Gryfinem. Udział w tej uroczystości wzięła między innymi ambasador USA w Polsce — Georgette Mosbacher oraz przedstawiciele polskiego rządu.10 komentarzy:

 1. Rząd PiS kwalifikuje się na odstrzał!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ty będziesz stał na muszce

   Usuń
  2. https://www.youtube.com/watch?v=3FMp9Ec3pcY

   Usuń
 2. Z boolem to się ogląda....

  OdpowiedzUsuń
 3. Duda prezydentem złodziejskiej i zachlanej NOWOROSJI!!! :DDDDDDDDDD
  To się porobiło... ale jak ma być inaczej skoro moher bez szkoły rządzi w każdym domu! Poleczki ale wy wszystkie tępe jesteście! Rynsztok intelektualny stojący w oknie i obserwujący sąsiada!!! hahahahaha.......

  OdpowiedzUsuń
 4. Wypowiedzi same dno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki kraj...tacy wyborcy i taka burmistrz, jaka gmina... pgrusów to i takie wypowiedzi!

   Usuń
 5. a na pogrzebie Łukasza Urbana w Baniach to kto był???? Krasnoludek??? Prezydent!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie amnezja redakcję ogarnęła

   Usuń
  2. TAM BYŁ PISO RUSKI LANS!

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.