Reklama [góra]


Znani z regionu wzięli udział w #hot16challenge [video]


#hot16challenge2 to kontynuacja muzycznego wyzwania zapoczątkowanego w 2014 roku. Akcja ma na celu wsparcie charytatywnej zbiórki na rzecz walki z Covid-19. Co ciekawe, rapowania podjęły się również znane postacie spoza branży muzycznej.


#hot16challenge2 to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. 

Swoje 16 wersów nagrał również Paweł Mickiewicz, producent pochodzący z Trzcińska-Zdroju, który tworzy pod pseudonimem PMBTZ Mickiewicz. Do akcji włączyły się również inne osoby z naszego regionu, między innymi Maciej Mazur, raper Dziergi czy influencer i nauczyciel Tomasz Ostrycharczyk.

Maciej Mazur to wokalista wywodzący się z małej miejscowości Krzymów. Obecnie mieszkaniec Szczecina. W ostatnim czasie wystąpił w Szansie na Sukces. W przeszłości wystąpił między innymi w programie "Idol" oraz "The Voice of Poland" a niedawno jego występ mogli obejrzeć widzowie "Dzień Dobry TVN.Swoją 16-nastkę nagrał również Dominik Zator, raper z Chojny wydający pod marką Nielegal.
Dziergi to pseudonim artystyczny pochodzącego z Chojny Ariela Dziergas, który jest terapeutą, pedagogiem i z zamiłowania raper oraz amatorem sportu.
Tomasz  Ostrycharczyk - to influencer, nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 2 w Chojnie i właściciel szkoły językowej. Jego konto na instagramie śledzi tysiące osób. Kilka dni na łamach naszego portalu Nauczyciele rapują dla uczniów. Zobacz #nauczycielchallange [video].

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.