Reklama [góra]


Złodziej połasił się na donice z kwiatami, które ozdabiały krzyż [foto]


Ktoś ukradł betonowe donice, w których posadzone były kwiaty. Do zdarzenia doszło w Przyjezierzu (gmina Moryń). 

- No to tak do złodziejaszka dwa słowa: tak spod krzyża donice zabrać, a kwiaty zostawić? Nie wstyd? Bardzo nie taktownie — napisała do nas nasza czytelniczka, która przesłała również zdjęcia. 


Do kradzieży doszło w nocy z wtorku na środę (z 19 na 20 maja). Donice z kwiatami ozdabiały krzyż znajdujący się przy drodze. 

6 komentarzy:

 1. Taka osoba wstydu niema. Po co iść i kupić jak można ukraść

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do był Sylwek Latkowski z PISO Kurwizji... teraz będzie kręcił nowy dokument o swoich kolegach złodziejach z prokuratury grubych donic... odwracając uwagę od nich a pomawiając bez dowodów innych!

   Usuń
 2. Bóg tak chciał. Wg pisma św wszystko co dzieje się na świecie jest wolą boga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wolą boga też jest, że 14. letnie gówniary chodzą wymalowane jak ku*wiszony po mieście? Czy inna nachlana czy naćpana gówniarzeria!!! A gdzie są ich matki po zawodówkach czy te moherowe babki po podstawówkach??? A czy ojcowie naj*bani chodzący od rana do wieczora??? I nie zganiaj winę na boga!!! Bo tak jest najłatwiej!!!!

   Usuń
  2. Czysta prawda dziewczyny,kobiety sie już nie szanują zresztą wpływ TV dla nich Celebrytka nie nazywa sie osobe która poprzez talent zdobyła sławę teraz celebrytkami są dziewczyny która pierwsza da dup....na ekranie.Jak w filmie Barejy jak piją i wisi plakat z gołą kobietą,jeden tak patrzy i mówi jakby moja sie tak rozegrała to bym kur....zaje....a teraz rodzice i rodzinami kibicuje córce która na 4 dniach bzy...sie na ekranie

   Usuń
 3. narąbani alkoholem ukradli na bank.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.