Reklama [góra]


Anna Kusy - Kłos o niedzielnym referendum w gminie WiduchowaW niedzielę 7 czerwca zadecydują się losy naszej gminy na najbliższe trzy lata. To Wy, zostając w domach, zadecydujecie o przyszłości gminy Widuchowa. W ostatnich tygodniach stałam się obiektem niewybrednej kampanii ze strony grupy referendalnej i osób ją wspierających. Nie było żadnej świętości, której by nie wykorzystano przeciwko mnie. To pokazuje, jak bardzo jestem dla niektórych niewygodną osobą, a przecież tyle udało się wspólnie zrobić. 


Druga strona poza obrzuceniem mnie błotem nie pokazała niczego co może zaproponować mieszkańcom gminy. Domniemam, że dla niektórych z nich ma być to „skok na kasę”, jak również „skok po stołki”. Część z nich, to Ci którzy przegrali w ostatnich wyborach samorządowych i nie stali się radnymi. Są wśród nich też takie, osoby które przez wiele lat piastowały funkcje lecz swoimi czynami bezgranicznie zawiodły mieszkańców, tracąc ich zaufanie zaufanie i szanse na dalszy wybór. 

Mam nadzieję, że zostając w domu uda nam się obronić Naszą Małą Ojczyznę przed zakusami złych ludzi. Ich strach przed publiczną debatą pokazał prawdziwe oblicze - braku woli do skonfrontowania prawdy z rozgłaszanymi przez nich pomówieniami. Niestety nie boją się kłamać nadal i okrzykują zwycięstwo w Sądzie, gdzie sprawy były po prostu oddalone ze względu na brak możliwości rozpatrywania w trybie wyborczym. Sąd nie orzekał czy zarzuty są prawdą czy nie. Mimo końca kampanii referendalnej pozwy przeciwko kłamstwom grupy referendalnej zostają przeze mnie złożone w Sądzie Cywilnym. 

Na moim profilu Facebookowym Anna Kusy Kłos udostępniam odpowiedzi. Chrońmy naszą społeczność i nie idźmy na referendum 7 czerwca, bo w ten sposób uchronimy naszą gminę i rozstrzygnięcie co do dalszej przyszłości zostawmy wyborom samorządowym w 2023r.

Anna Kusy - Kłos
wójt gminy Widuchowa

6 komentarzy:

 1. Mam nadzieję że pójdziecie ze wszyscy pójdą i odwołają ja

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy ,a ty to masz wstyd , mam tylko taką nadzieje że tych mających rozum jest więcej i nie pójdą na referendum .

  OdpowiedzUsuń
 3. W KUPIE SIŁA.Nie dajcie się zamknąć w domach,ładna pogoda,wszyscy do urn wyborczych,to wasze prawo

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak jest taka super to po co nawołuje aby nie iść na referendum.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak może to być skok po stołki albo skok na kase skoro nawet jak uda się ją odwołać to grupa referendalna nie stanie się z dupy wójtem i radnymi bo na to będą następne wybory

  OdpowiedzUsuń
 6. Staram się być obiektywny i zastanawia mnie czy zachęcając do nie pójścia na wybory Pani Wójt postępuje wedle panującej demokracji i swobody wyboru. Przecież idąc na wybory ma się dwie opcje. Rozumiem też sens 30% głosujących. Z drugiej strony pamiętam kilka podobnych referendów i chyba nigdy ostatecznie nie doszły do skutku, a przecież kilkanaście miesięcy temu były wybory, gdzie mieszkańcy gminy wybrali Panią na kolejną kadencję. Zastanawia mnie czy ma sens tak kosztowne referendum w związku z niedawnymi i wspomnianymi przeze mnie wyborami. Nie jestem mieszkańcem Waszej gminy.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.