Czterech nietrzeźwych w trzy dni


Czterech nietrzeźwych kierowców "wpadło" podczas policyjnych kontroli drogowych w powiecie gryfińskim w przeciągu trzech dni. 


We wtorek 23 czerwca ok godz 19:00 na ul. Szczecińskiej w Gryfinie policjanci Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie zatrzymali do kontroli pojazd marki Opel. W trakcie czynności okazało się że 40 letni kierujący znajduje się w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało około 1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Tego samego dnia ok godz 20.35 w Mieszkowicach na ul. Dworcowej funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnie podczas kontroli drogowej pojazdu marki Honda ujawnili że 49-letni kierujący znajduje się w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało około 1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

W środę 24 czerwca ok godz. 8.30 w Gryfinie na ul. Wojska Polskiego policjanci Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie zatrzymali do kontroli pojazd osobowy marki Opel. W trakcie czynności ujawnili że 43-letni kierujący mieszkaniec powiatu gryfińskiego znajduje się w stanie nietrzeźwości ma ponad 2,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

W czwartek 25 czerwca ok godz 18.15 w Gryfinie na ul. Łącznej policjanci z Ogniwa Patrolowo-interwencyjnego w trakcie kontroli drogowej motoroweru marki Yamaha ujawnili że 17-letni kierujący znajduje się w stanie nietrzeźwości.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza