Dziura w ścianie, kradzież papierosów i alkoholu. Włamanie do nowo otwartego sklepu Dino [foto]


Kilka dni temu w Lubanowie w gminie Banie otwarty został kolejny w naszym regionie market Dino. We wtorek 16 czerwca doszło tam do włamania, sprawcy postąpili podobnie jak w innych sklepach sieci - wybili dziurę w ścianie. 

- (...) przejeżdżałem obok nowo otwartego sklepu Dino w Lubanowie i zauważyłem ze znowu się włamali do kolejnego tego marketu w regionie. Na miejsce przyjechała policja z psem - pisze do nasz Pan Radosław. 

Rzecznik gryfińskiej policji potwierdza, że doszło do włamania a na miejscu policjanci prowadzą czynności. Sprawcy dostali się do środka wybijając dziurę w ścianie. Ich łupem padły prawdopodobnie papierosy i alkohol, po zdjęciach widać, że część "łupu" zostało porzucone.W powiecie gryfińskim to już kolejne włamanie do sklepu tej sieci. W styczniu kolejny raz włamano się do sklepu w Moryniu. Ten sklep jeszcze kilka razy był na celowniku włamywaczy. W czerwcu 2019 roku złodziej próbowali dostać się do środka przez wykutą w ścianie dziurę. Do włamania doszło w listopadzie 2018 roku, kilka miesięcy wcześniej, w maju, złodzieje również poprzez wybitą szybę dostali się do środka. Wcześniej ten sam market był okradany między innymi w sierpniu 2017 roku, wtedy straty wyceniono na 8 tysięcy złotych. W 2016 roku podobnie złodzieje wybili dziurę w ścianie. Ponadto złodzieje włamywali się do sklepów sieci Dino między innymi w Cedyni i w Baniach.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza