Reklama [góra]


"Epidemia w Polsce wciąż trwa a ludzie zachowują się tak jakby minęła"


Wciąż w przestrzeni publicznej takiej jak sklepy czy centra handlowe oraz w miejscach gdzie nie ma możliwości zachowania odpowiedniej odległości, obowiązuje zasłanianie ust i nosa w miejscach.
- Przecież epidemia cały czas trwa. Ludzie chodzą bez masek, przecież to nie dla bezpieczeństwa innych osób - mówi nam czytelniczka, która zadzwoniła na nasz telefon dyżurny. 

Za brak maseczki grozi mandat lub kara administracyjna.Główny Inspektorat Sanitarny jednocześnie zaznacza jednak, że obowiązek trudno egzekwować. Od 30 maja został zniesiony obowiązek maseczek w przestrzeni publicznej. Jeśli nie posiadasz zakrywasz twarzy i nosa w sklepie możesz zostać ukarany karą finansową od 5 do 30 tysięcy złotych.

- Epidemia w Polsce wciąż trwa a ludzie zachowują się tak jakby minęła - pisze do nas inna czytelniczka. 

Od kilku dni otrzymujemy wiele telefonów i wiadomości od naszych czytelników w sprawie łamania rygorów sanitarnych. Mieszkańcy regionu między innymi w sklepach nie dezynfekują rąk czy nie trzymają dystansu 2 metrów przed kasą. 

Resort Zdrowia apeluje - zasłaniaj usta i nos lub zachowaj dystans społeczny sklepach, kościołach,
komunikacji. 

9 komentarzy:

 1. Nie ma żadnej epidemi bajeczki dla mało rozgarniętych osobników

  OdpowiedzUsuń
 2. Epidemia to za dużo powiedziane!! Ruskie i Niemcy wytłukli cala inteligencję i teraz widzimy tego efekty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachlany plebs rządzi... z ilorazem inteligencji na poziomie ca 40 czyli totalne upośledzenie umysłowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
 3. Epidemi żadnej nie ma, to sposób na ograniczenie swobód i wolności wraz z wprowadzaniem zamordyzmu, komunistyczna rewolucja trwa w najlepsze, zastąpiono proletariat z pracowników na zboczencow, celem zniszczenie instytucji rodziny. 3 wojna światowa już trwa od wielu lat tylko na innych płaszczyznach , wojna trwa o naszą świadomość.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ci co takie głupoty wypisują są naprawdę mało rozgarnięci.Jakie niszczenie rodziny. Co wy w tych głowach macie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kur wa obudź się chłopie/babo bo Twoje dzieci będą poniewierane

   Usuń
 5. Wczoraj WHO przekazała, że już zakażony, który jest nosicielem NIE ZAKAŻA innych! A w Polsce chyba wszystkie maseczki z poczty nie zeszły, więc noście dalej pajace!

  OdpowiedzUsuń
 6. Prosze przeczytac o paszportach zdrowia Billa Gatesa juz Estonia wprowadza i masz odpowiedz kto nakrecil propagande Koronowirus zeby zaszczepic ludzi.Pozdrowienia z Berlina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Niemczech tak samo obowiązują maseczki w pomieszczeniach, biura są do dzisiaj pozamykane trzeba na telefon się umawiać a więc u nas jest jeszcze nie tak źle .Współczuć tylko osobom które wypisują takie idiotyzmy.

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.