Reklama [góra]


Granice zostaną otwarte. Burmistrz apeluje: zachowujmy się nadal odpowiedzialnie


W nocy z piątku na sobotę (z 12 na 13 czerwca) Polska przywraca pełny ruch graniczny w ramach granic wewnętrznych Unii Europejskiej.


Przygranicze miejscowości czeka z pewnością najazd niemieckich klientów podobny jak przed zamknięciem granic, dlatego Burmistrz Cedyni Adam Zarzycki zaapelował o przestrzeganie  reżimów sanitarnych i bezpieczeństwa.

- Głos z naszego regionu doszedł do decydentów w Warszawie i dziś o północy otwarte zostaną granice. Odetchnie gospodarka, odetchną ludzie, będziemy mogli wrócić do zajęć, wzajemnych kontaktów z naszymi sąsiadami, do podróżowania i handlu. Niemniej chciałbym mocno podkreślić, że pandemia się nie skończyła, że nadal jesteśmy wystawieni na zagrożenie zarażenia się. Dlatego z całą mocą apeluję – zachowujmy się nadal odpowiedzialnie! Przestrzegajmy reżimów sanitarnych i bezpieczeństwa. Niech sąsiad pilnuje sąsiada, zwracajmy sobie wzajemnie uwagę, bo tylko społeczna solidarność i odpowiedzialność uchroni nas przed zagrożeniem. Pracujmy, podróżujmy, ale miejmy ciągle z tyłu głowy czerwoną lampkę, która będzie nas ostrzegać przed zagrożeniem.Życzę Państwu bezpiecznej drogi powrotu do naszej przygranicznej normalności - czytamy w komunikacie gminy Cedynia

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.