Reklama [góra]


Jak doszło do wypadku na trasie S3? [foto]


Ostatecznie w zderzeniu pięciu pojazdów ucierpiało osiem osób w tym dzieci w wieku 5 lat i 5 miesięcy. Okazuje się, że na drodze S3 doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 22 czerwca około godziny 21:00. Jako pierwsi informowaliśmy o nim w artykule Dziesięć osób poszkodowanych w karambolu na S3. Na 16 kilometrze drogi S3 w kierunku Szczecina doszło do dwóch wypadków drogowych z udziałem pięciu pojazdów w tym dwóch pojazdów ciężarowych. 

W pierwszym zdarzeniu drogowym udział brały dwa pojazdy, jeden pojazd ciężarowy drugi pojazd dostawczy. 19 letni kierujący pojazdem dostawczym marki Renault z nieznanych przyczyn zjechał na pas awaryjny po czym uderzył w pojazd marki Mercedes, który chwile wcześniej uległ awarii. W wyniku zdarzenia trzy osoby przetransportowane zostały do Szpitala (dwóch kierujących oraz pasażerka pojazdu Renault). 

W drugim wypadku drogowym udział brały trzy pojazdy (w tym dwa pojazdy osobowe Ford, Peugeot) i jeden pojazd ciężarowy (Man), którego to 39-letni kierujący nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzających go pojazdów, które zatrzymały się na pasie ruchu w związku z pierwszym zdarzeniem, w skutek czego doszło do najechaniu na tył dwóch pojazdów osobowych. 
W drugim zdarzeniu przewiezionych do szpitala zostało pięć osób w tym dziecko w wieku 5 lat oraz 5 miesięcy. 

Drogą w miejscu zdarzeń była całkowicie nieprzejezdna przez około 5 godzin. Aktualnie prowadzone są postępowania które wyjaśnić maja okoliczności oraz przyczyny obu zdarzeń.fot. OSP Sobieradz

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.