Kilkanaście osób z całej Polski zostało oszukanych przez mieszkańca Chojny?


Moja partnerka kupiła biżuterię, zapłaciliśmy, ale towaru nie otrzymaliśmy. Sprzedawca przestał odbierać telefony i zablokował nas w komunikatorze internetowym — taką historię usłyszeliśmy od mieszkańca Warszawy, który do nas zadzwonił. Poszkodowanych, z różnych części kraju jest znacznie więcej. 

Z naszą redakcją kontaktują się osoby z całej Polski, które miały zostać oszukane przez mieszkańca Chojny. Informacja od kilku dni krąży również na portalach społecznościowych. Poniżej prezentujemy jedną z wiadomości, która trafiła do naszej redakcji: 

Chciałbym zwrócić Państwa uwagę na oszusta internetowego zamieszkującego w Chojnie. Mężczyzna, aktywnie wystawia na aukcjach internetowych biżuterię, telefony i inne towary. Kontakt z tym osobnikiem urywa się w chwili zapłaty za towar, którego oczywiście nie wysyła. Kupujący zostaje zablokowany na danym portalu, dodany do czarnej listy w telefonie i nie ma jak się z nim skontaktować. Mam nadzieję, że zechcecie Państwo zareagować na poczynania mieszkańca Państwa miejscowości, ponieważ należy ukrócić taką działalność — napisał do nas Pan Mariusz

W sieci pod imieniem i nazwiskiem oraz adresem osoby, którą wskazują poszkodowani, możemy znaleźć firmę działającą jako usługi sprzątające i cmentarne, a nawet doktora nauk medycznych i chirurg. Sprawa została zgłoszona na policję. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza