Marek Gróbarczyk i Czesław Hoc w Chojnie zachęcali do głosowania na Andrzeja Dudę [foto] [video]


Zgodnie z zapowiedzią do Chojny przyjechali politycy Prawa i Sprawiedliwości - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Marek Gróbarczyk oraz poseł Czesław Hoc. 


Spotkanie otworzył przewodniczący koła PiS w Chojnie Radosław Stec. 

- To ostatnia prosta do wyborów. Nasze spotkania regionalne i centralne mają na celu wzmocnić i wesprzeć Pana Prezydenta Andrzeja Dudę w tym wyścigu (...) chciałem Państwa wszystkich serdecznie prosić o mocne wsparcie i przekonanie tych nieprzekonanych - zachęcał Marek Gróbarczyk. 


Przed ratuszem pojawiło się kilka osób, wśród nich burmistrz Barbara Rawecka, jej zastępca Marcin Pisanko oraz wiceprzewodniczący rady Bartosz Michno. Był również Marek Duklanowski (były radny PiS w Radzie Miejskiej Szczecina a obecnie prezes Wód Polskich) oraz Andrzej Szelążek, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie (kandydat PiS w ostatnich wyborach parlamentarnych). 

- My jesteśmy wiarygodni. Pan Prezydent Andrzej Duda udowodnił, że był w każdym powiecie w Polsce (...) wie co dla Polaków jest ważne. Wie jakie są priorytety i jakie powinny być działania. Jesteśmy wiarygodni, to co obiecujemy realizujemy a to się w polityce bardzo rzadko zdarzało i zdarza - powiedział poseł Czesław Hoc. Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza