Reklama [góra]


Marika Filińska wyróżniona


Marika Filińska została zakwalifikowana z piosenką „Lisek Łakomczuszek” i z własnym akompaniamentem na ukulele do I Ogólnopolskiego Internetowego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wokalarium 2020”, przeprowadzonego przez MDK Kielce i Stowarzyszenie Wspierania Dzieci i Młodzieży Uzdolnionej w Kielcach.

Do konkursu przyjęto 226 podmiotów (solistów i zespołów). Nagranie z występem muzycznym Mariki zostało ocenione spośród 17 nagrań z całej Polski w pierwszej kategorii wiekowej do 6 lat, przez jury składające się z 12 wybitnych polskich muzyków. Do konkursowego jury organizatorzy zaprosili min. Agnieszkę Dyg - wokalistkę znaną z zespołu „Brathanki” i polskiego wokalistę i aktora Janusz Radek.

Konkurs przebiegał w dwóch etapach. W I etapie jury wyłoniło finalistów i wyróżniło wybranych wokalistów. Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych wokalistów w I kategorii wiekowej jest Marika Filińska z COKiS w Cedyni. Gratulujemy Marice kolejnego sukcesu i życzymy dalszej owocnej pracy w rozwijaniu pasji muzycznej.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.