Reklama [góra]


Możesz zostać policjantem i dbać o bezpieczeństwo w swojej okolicy


Możesz zostać policjantem i dbać o bezpieczeństwo w swojej okolicy. Komendant Komisariatu Policji w Chojnie zaprasza do służby w Policji.Ponownie ruszyła rekrutacja do służby w Policji. Każda osoba, która spełni warunki przyjęcia i przejdzie pozytywnie postępowanie kwalifikacyjne może zostać policjantem. Osoby zamieszkujące na terenie gminy Chojna, Trzcińsko- Zdrój, Cedynia, Moryń i Mieszkowice, szukające stałej i pewnej pracy, dającej szanse rozwoju zawodowego, z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz gwarancją emerytury po 25 latach służby, mogą rozpocząć służbę w Komisariacie Policji w Chojnie, ale także w Posterunku Policji Mieszkowice- Moryń i Posterunku Policji w Cedyni. 

Od 1 stycznia 2020 r. funkcjonariusze Policji (bez znaczenia na płeć) po ukończeniu kursu podstawowego otrzymują wynagrodzenie w wysokości 3940 złotych netto z dodatkiem za wysługę lat oraz licznymi dodatkami. Chcesz spełniać swoje pasje, dbać o bezpieczeństwo i chronić mieszkańców, zostań policjantem, rozpocznij służbę w pobliskiej jednostce Policji.


Zainteresowane osoby mogą składać dokumenty niezbędne do przyjęcia w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie ul. Policyjna 2 tel. 477823517 lub w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie tel.477812000. Dodatkowo w każdy poniedziałek w godz. 16.00-18.00 można przyjść do Komisariatu Policji w Chojnie ul. Roosevelta 1, pok. 10, gdzie Komendant Komisariatu lub jego zastępca będą indywidualnie rozmawiać z osobami zainteresowanymi służbą w Policji.

kom. Robert Panna

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.