Reklama [góra]


Panele fotowoltaiczne - doradztwo, sprzedaż i montaż w najlepszej cenie


Fotovoltaika Energy to firma z ogromnym doświadczeniem na rynku ekologicznej energii ze słońca. Przedsiębiorstwo zajmuje się doradztwem, sprzedażą i montażem. 


Zainwestuj w panele fotowoltaiczne 

Fachowo dobrane panele pozwalają w pełni pokryć zapotrzebowanie obiektu w energię elektryczną (zasilanie urządzeń elektrycznych, oświetlenie, ogrzewanie i podgrzanie wody). Znacznie obniżają rachunki za energię i są korzystne dla środowiska. 

Fotovoltaika Energy - co oferujemy? 

Firma oferuje moduły mono- i polikrystaliczne o podwyższonych parametrach wytrzymałości mechanicznej i wysokiej wydajności. Ułatwione samoczyszczenie powierzchni modułu dzięki technologii SELF-C. Zapewniamy najwyższe europejskie wymogi jakościowe potwierdzone certyfikatem Interek. Moduły są wyprodukowane przez Motech Industries Inc., przechodzą pełną kontrolę i zapewniają 25-letnią liniową gwarancję mocy. 

Fotovoltaika Energy zapewnia profesjonalne doradztwo, panele fotowoltaiczne z niezbędnym wyposażeniem dodatkowym, montaż instalacji, opiekę serwisową, czyszczenie i konserwację instalacji fotowoltaicznych oraz 10 lat gwarancji na wady ukryte produktu. 

Masz pytania? Skontaktuj się z naszą firmą, jesteśmy dostępni pod nr tel. 502 699 417 oraz pod adresem e-mail: biuro@fotovoltaika-energy.pl


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.