Reklama [góra]


Pijani i pod wpływem narkotyków a nawet bez uprawnień. Plaga zatrzymań w przeciągu jednej doby


Kolejny raz w przeciągu jednej doby na terenie powiatu gryfińskiego policjanci ujawnili osoby, które nie powinny kierować autem. 

W piątek 12 czerwca ok godz 12.15 w Gryfinie na ul. Łużyckiej policjanci OPP w Szczecinie podczas kontroli pojazdu marki Opel ujawnili, że 36-letni kierujący mieszkaniec powiatu gryfińskiego znajduje się pod wpływem środka odurzającego.

Następnego dnia, w sobotę 13 czerwca ok godz 15:50 w Glinnej patrol Ruchu Drogowego podczas kontroli pojazdu marki Volkswagen ujawnił, że 38-letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego kieruje pojazdem pomimo zakazu prowadzenia pojazdów wydanego przez Sąd Rejonowy w Gryfinie. 

Chwilę później, ok godz 18.40 w Gardnie policjanci Ruchu Drogowego podczas kontroli drogowej pojazdu osobowego marki Mercedes ujawnili, że 42 letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego znajduje się pod wpływem środka odurzającego. 

Z kolei w godzinach wieczornych w Radziszewie funkcjonariusze podczas kontroli drogowej pojazdu marki Toyota ujawnili, że 45-letnia kierującą mieszkanka powiatu szczecińskiego znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało około 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

W tym samym dniu w Rożnowie policjanci Ruchu Drogowego podczas kontroli drogowej, ujawnili że 54-letni mieszkaniec powiatu myśliborskiego kieruje motocyklem marki Honda znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.