Reklama [góra]


Zakupy za Odrą również z ograniczeniami i obostrzeniami [foto]Przygraniczne centrum handlowe Oder Center w Schwedt oczekuje na otwarcie polsko - niemieckiej granicy. Trwa przygotowanie obiektu do funkcjonowania w nowym reżimie sanitarnym.

W Niemczech również są pewne ograniczenia związane z epidemią koronawirusa. W największym na pograniczu centrum handlowym powstały już tablice informacyjne oraz punkty dezynfekcji rąk. Ważne będzie też zachowanie dystansu społecznego. Obecnie ruch w sklepach jest ograniczony.

Według medialnych informacji granice mają zostać otwarte jeszcze w czerwcu. Wciąż jednak brak decyzji rządu.

fot. Oder-Center Schwedt PL

2 komentarze:

  1. No jak największe centrum handlowe przy granicy i po polsku info nie ma? A wy polaczki tak w Polsce w d im wchodzicie aby tylko euro zarobić. Niemce przynajmniej się szanują.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nikt w d nikomu nie wchodzi jak pamiętasz to Niemcy nam płacili żeby zostać a co Tobie żal ściska d że ktoś zarobił więcej niż Ty co za nienawiść w takich ludziach że ktoś ma lepiej nikt nikomu nie broni nigdzie pracować więc daj sobie spokój z mową o tych Polaczkacz bo Ty też jesteś nim i nie wiesz co Cię może czekać kiedyś i czy o Tobie tak nie będą pisać. Mam dość tej zawiści bo sąsiad ma trochę lepiej dla mnie to porażka karma wraca za takie plucie jadem.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.