Reklama [góra]


Budują nowe osiedle w Chojnie. Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań [foto]


Ostatni budynek wielorodzinny w Chojnie został wybudowany około 30 lat temu. Pierwsze po wielu latach nowego osiedle mieszkaniowe powstanie na ulicy Ogrodowej niedaleko pasażu handlowego. Inwestorem jest spółka, której właścicielami są dwaj przedsiębiorcy, pochodzących z Mieszkowic oraz ze Szczecina.


Osiedle powstaje w miejscu gdzie kiedyś znajdował się budynek piekarni. Działka już kilka miesięcy temu została wyczyszczona i przygotowana do zabudowy. Powstaną tu dwa nowoczesne budynki wraz z całą infrastrukturą - drogami, parkingami i terenami zielonymi. 

- Osiedle Ogrodowa powstaje w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, z jednej strony będzie blisko centrum miasta, z drugiej sama ulica nie jest główną drogą, więc znajdziemy tu spokój - mówi nam Jacek Hadała. 


Ruszyła sprzedaż mieszkań

W dwóch budynkach znajdzie się blisko 30 mieszkań o powierzchni od 40 do 58 metrów kwadratowych. Mieszkania będą dwu i trzy pokojowe z balkonami. Lokale parterowe będą miały przydomowe ogródki. Cena jest bardzo atrakcyjna i zaczyna się od 4500 złotych za metr kwadratowy.

- Zauważyliśmy spore zainteresowanie nie tylko mieszkańców Chojny. W stosunku do obecnych ofert nieruchomości w regionie, cena mieszkania w nowo wybudowanym obiekcie jest w naszej ocenie bardzo atrakcyjna  - mówi Krzysztof Mitek

Parking i plac zabaw

Deweloper wybuduje parking, drogę dojazdową i plac zabaw. Wizualizacje i projekty, które zostały udostępnione przez inwestora robią ogromne wrażenie. 

Solidny inwestor

Za inwestycję odpowiedzialna jest firma Consilio. To spółka, którą tworzą Jacek Hadała z Mieszkowic oraz Krzysztof Mitek ze Szczecina, aktywnie działający w branży budowlanej od ponad 20 lat.

W Chojnie od wielu lat nie wybudowano nowych obiektów wielorodzinnych, rynek nieruchomości jest bardzo mały. Pomimo, że budowa wystartowała w czerwcu, pierwsze mieszkania już znalazły swoich nabywców. Biuro sprzedaży funkcjonuje na obecną chwilę zdalnie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00 pod nr tel. 730 073 097. W sprawie mieszkań można również kontaktować się poprzez pocztę elektroniczną: kontakt@consilioprojekt.pl. 

Deweloper uruchomił również stronę internetową pod adresem www.consilioprojekt.pl/
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.