Reklama [góra]


Chłopak z gitarą -Hubert Kwiecień - laureatem w międzynarodowych konkursach


Hubert wziął udział w internetowej, wiosennej edycji XVI International Culture Caravan 2020, Digi-Form -Art Spring Contest 2 w Międzyzdrojach. 

Został nagrodzony przez międzynarodowe jury dyplomem laureata II stopnia i zaproszony do Międzynarodowego Festiwalu Twórczości „Kalejdoskop Talentów” w Połanicy Zdroju. W tym Festiwalu kolejne międzynarodowe jury przyznało Hubertowi dyplom laureata I stopnia. Hubert w obu festiwalach wystąpił w kategorii muzyka instrumentalna z utworem Competine di uno ete (komp.Jann Tiersen), przygotowanym w klasie gitary klasycznej Grażyny Mużyło. 

Organizatorem XVI International Culture Caravan 2020 była Fundacja Benefis w Międzyzdrojach, która promuje Pomorze Zachodnie, jego kulturę, historię i atrakcie turystyczne na szczeblu międzynarodowym. XII Międzynarodowy Festiwal Twórczości „Kalejdoskop Talentów” w Połanicy Zdroju zorganizowała Fundacja „ Inicjatywa” w Polanicy -Zdroju, wspierająca rozwój dzieci i młodzieży w zakresie kultury, wymiany obyczajowej również na szczeblu międzynarodowym. Uczestnicy tych Festiwali reprezentowali 21 państw. 

Gratulujemy Hubertowi sukcesu i życzymy dalszej owocnej pracy w rozwijania pasji muzycznej.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.