Reklama [góra]


Groźny upadek na ścieżce rowerowej. Wszystko przez zanieczyszczenie kamieniami i błotem [foto]


Sezon wakacyjny w pełni. Na ścieżkach rowerowych w naszym regionie panuje spory ruch. Po naszym artykule dotyczącym bezpieczeństwa na ścieżkach, przedstawiamy kolejny głos rowerzysty. 
- W nawiązaniu do wcześniejszych artykułów dotyczących ścieżek rowerowych, chciałbym pokazać jak wygląda zarządzanie i utrzymanie czystości na ścieżkach. Przesyłam zdjęcia jaki jest stan i co skutkuje nie dopilnowaniem prządku i czystości - napisał do nas Pan Krzysztof - na zdjęciu widać uszkodzony sprzęt przez porozrzucane kamienie na ścieżce po koszeniu traw pobocza. Na zdjęciach widać też co grozi przy najechaniu na kamienie. Nie ma co liczyć na jakie kolejek odszkodowanie z polisy, tłumaczenie jest takie ze strony zarządcy ze każdy może zanieczyścić drogę. 

Nasz czytelnik i zarazem miłośnik rowerów doznał groźnego upadku na odcinku pomiędzy Klępiczem a Siekierkami. Wszystko przez porozrzucane kamienie i piasek. 

- Jednym zdaniem ścieżki rowerowe nie są tak bezpieczne w stu procentach jak jest to opisywane. Gdy dojdzie do nieszczęścia to i tak zarządca nie ponosi za to odpowiedzialności - dodaje Pan Krzysztof. 


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.