Otwarcie Centrum Informacji Turystycznej [foto]


W piątek 24 lipca uroczyście otwarto Punkt Informacji Turystycznej w Trzcińsku-Zdroju „Na południe od Szczecina’’.

Punkt zlokalizowany jest przy ul. 9-go Maja 25B i czynny będzie głównie w weekendy: piątek 15.00-18.00, sobotę 11.00-17.00 oraz niedzielę 11.00-17.00

W pozostałych dniach i gozinach możliwy jest kontakt telefoniczny 690-579-079. Miejsce jest niezwykle klimatyczne, gdyż oprócz informacji turystycznych o gminie Trzcińsko-Zdrój, naszym regionie oraz możliwości zwiedzenia okolic z licencjonowanym przewodnikiem turystycznym, znajdują się tam pamiątki regionalne zgromadzone przez Jarosława Płotkowskiego, który prezentuje swoje zbiory o historii Trzcińska-Zdroju i regionu.

Punkt Informacji Turystycznej prowadzi Fundacja Droga Lotha, która teraz będzie miała tam swoją siedzibę.

 Na miejscu można otrzymać mapki, przewodniki, ulotki, zakupić piękne pamiątki z Trzcińska-Zdroju, skorzystać z usług poligraficznych oraz zakupić produkty regionalne.

 Jest też punkt ksero, samoobsługowy punkt naprawy rowerów oraz toaleta z prysznicem. Jedną z największych atrakcji tego miejsca jest ogromny drewniany rower, na którym można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 

Punkt oferuje także możliwość zakupu napojów, a w najbliższej przyszłości akcesoriów i części rowerowych. Parking dla rowerów oraz cały budynek jest monitorowany.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza