Reklama [góra]


Paweł Wróbel będzie startował w wyborach na wójta Widuchowej


Paweł Wróbel będzie startował w przedterminowych wyborach na wójta gminy Widuchowa - najwyższa pora, by w pełni wykorzystać potencjał gminy i jej mieszkańców - napisał w oświadczeniu na swojej stronie.

Paweł Wróbel to znany w regionie społecznik. Obecnie jest dyrektorem Szkoły Podstawowej w Widuchowej i radnym Rady Powiatu w Gryfinie. 

- Najwyższa pora, by w pełni wykorzystać potencjał gminy i jej mieszkańców. Moja osoba jest gwarantem dialogu, zgody i porozumienia ponad podziałami. Stawiam na kampanię merytoryczną, opartą na konkretach, a przy tym kulturalną. Interesuje mnie budowanie wspólnoty, bo tylko wtedy możemy realizować zamierzone cele. Dotychczasową pracą udowodniłem swoje pełne zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności. W ciągu najbliższych dni przedstawię szczegóły programu wyborczego, a główne jego założenia będą dotyczyć: redukcji zadłużenia i racjonalnego gospodarowania budżetem, wykorzystania potencjału turystycznego gminy, walki z wykluczeniem komunikacyjnym, poprawy nawierzchni dróg, poszerzenia oferty edukacyjnej i kulturalnej szkół i przedszkoli, współpracy w ramach różnych inicjatyw społecznych - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na stronie KWW Pawła Dawida Wróbla. 

Wcześniej start w wyborach zapowiedział Jerzy Sołtysiak z Prawa i Sprawiedliwości, który został mianowany na komisarza gminy przez premiera z PiS. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.