Reklama [góra]


Piłkarz z Chojny zagra w zespole z byłymi gwiazdami polskiej piłki i nie tylko... [video]


Osoby, które interesują się sportem dobrze znają klub KTS Weszło Warszawa, którego jednym z założycieli jest popularny dziennikarz Krzysztof Stanowski. W drużynie, która walczy o awans do... okręgówki gra kilku byłych czołowych gwiazd polskiej piłki. Co to ma wspólnego z naszym regionem? A no ma... W warszawskim zespole występuje pochodzący z Chojny Mateusz Klakla, który w przeszłości grał między innymi w Sparcie Godków, Odrze Chojna, Morzycku Moryń, Energetyku Gryfino i Pogoni Szczecin. 

Historia Klubu Towarzysko-Sportowego Weszło rozpoczęła się w 2011 roku, ale formalnie klub został zarejestrowany w 2018 roku. Prezesem jest twórca popularnego kanału weszło tv - Krzysztof Stanowski. Od pierwszego dnia istnienia, ma w składzie byłych mistrzów i reprezentantów Polski, a nawet medalistę Igrzysk Olimpijskich. Od pierwszego dnia istnienia jego wartość marketingowa przewyższa to, co proponuje ligowa konkurencja. 

KTS swoje spotkania rozgrywa na obiekcie OSiR-u Żoliborz, a przy okazji każdego meczu  organizuje  prawdziwy festyn z darmowymi kiełbaskami i innego rodzaju poczęstunkiem. Oprawę zapewnia kilku profesjonalnych spikerów, wśród nich  między innymi  znany z Legii Warszawa Wojciech Hadaj.

W pierwszym sezonie istnienia klubu  dokonali  również kilka spektakularnych transferów, ściągając m.in. Wojciecha Małeckiego z II-ligowej Olimpii Grudziądz czy Piotra Petasza, do niedawna występującego w ekstraklasowej Zawiszy Bydgoszcz.  Grającym menedżerem został Wojciech Kowalczyk, w roli trenera zatrudniony został Kamil Pawlaka. W Pucharze Polski wystąpił słynny artysta Quebonafide.

- Mati jest następnym letnim transferem z roku 2019. Pogoń Szczecin, Świt Skolwin, Lechia Tomaszów Mazowiecki. Jest czym się chwalić. Plus Klakla był w zespole juniorów niemieckiego FC Schwedt. Rocznika 1997, także sami widzicie - młody, perspektywiczny prawy obrońca. Jeszcze opchniemy go do Serie A. - czytamy na stronie klubu. 

W poniedziałek 30 czerwca  w sieci pojawił się materiał filmowy w którego możemy zobaczyć  mieszkańca naszego regionu. Gdzie testuje sprzęt od sponsora.
fot. KTS Weszło

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.