30 km rowerem przez Pomorze Zachodnie po nagrody


Przejedź rowerem na Pomorzu Zachodnim przynajmniej 30km. Część wycieczki zaplanuj po jednej z naszych tras, Velo Baltice, Blue Velo, Trasie Pojezierzy Zachodnich lub Starym Kolejowym Szlaku. Nagraj film lub zdjęcie, dodaj wpis na profilu „Rowerem przez Pomorze Zachodnie” w serwisie Facebook, zbieraj lajki i zdobądź atrakcyjne nagrody. Proste? Macie czas do 31 sierpnia.

- Rowerowe wycieczki są jednym z ciekawszych sposobów na poznanie piękna Pomorza Zachodniego. Budowanej przez nas infrastruktury przybywa, a wraz z nią miejsc, gdzie można przeżyć przygody na dwóch kółkach. Zachęcamy do dzielenia się w mediach społecznościowych wrażeniami z zachodniopomorskich tras rowerowych. Korzystajmy ze świetnej pogody i szukajmy dobrych kadrów. Jest szansa na zdobycie atrakcyjnych upominków – mówi marszałek Olgierd Geblewicz.

Mapy tras, sakwy, plecaki, bidony, liczniki, powerbanki, narzędzia i kubki, to niektóre z nagród jakie można zdobyć w konkursie "Rowerem przez Pomorze Zachodnie”. Łącznie do zdobycia jest 20 pakietów upominkowych. By je otrzymać należy:
  • przejechać rowerem minimum 30km po terenie Pomorza Zachodniego
  • przynajmniej część pokonanej trasy powinna przebiegać po jednym z wojewódzkich szalków (Velo Baltica, Blue Velo, Trasa Pojezierzy Zachodnich, Stary Kolejowy Szlak),
  • nagrać film lub zdjęcie tematyczne oraz zamieścić je poprzez wpis na grupie społecznościowej Rowerem przez Pomorze Zachodnie https://www.facebook.com/groups/711775246272225 ,
  • zdobyć największą liczbę lików.

Wpis musi zawierać informacje o przejechanej trasie, potwierdzenie długości w formie treści bądź mapy. Każdy uczestnik konkursu może zamieścić jeden wpis konkursowy. Publikacja zdjęcia oznacza wyrażenie zgody autora na upublicznienie wizerunku osób na nim się znajdujących. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które nie ukończyły 18 lat ale warunkiem jest dostarczenie podpisanej zgody rodzica lub opiekuna prawnego. Konkurs trwa do 31 sierpnia 2020 r. Jury konkursowe wybierze 20 wpisów z największą ilością polubieni. Ich autorzy otrzymają nagrody – upominki.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza