Reklama [góra]



Co Przyniesie Weekend? Ostania wakacyjna kolejka


Przed nami kolejne emocje związane z piłkarskim rozgrywkami w naszym regonie. To już ostania wakacyjna kolejka.



Klasa Okręgowa 
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orkan Suchań (sobota, godzina 11:00)
Kłos Pełczyce - Iskra Banie (sobota, godzina 16:00)
Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino (sobota, godzina 17:00)
Ogniwo Babinek - Osadnik Myślibórz (sobota, godzina 17:00)
CRS Pogoń Barlinek - Dąb Dębno (sobota, godzina 17:00)
Morzycko Moryń - Zorza Dobrzany (sobota, godzina 17:30)
Orzeł Grzędzice - Odra Chojna (niedziela, godzina 11:00)

A klasa, grupa 4 
Ehrle Dobra Szczecińska - Vielgovia Szczecin (sobota  godzina 11:00)
Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo (sobota, godzina 11:00)
Czarni Szczecin - Odrzanka Radziszewo (sobota, godzina 17:00)
Czarni Czarnówko - Świat Drzewa KP Przecław (niedziela, godzina 13:00)
Grot Gardno - Kasta Szczecin-Majowe (niedziela, godzina 15:00)
Wicher Steklno - Wołczkowo-Bezrzecze (niedziela, godzina 11:00)
Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź (niedziela, godzina 11:00)

A klasa, grupa 5 
LUKS Krzywin - Mieszko Mieszkowice (sobota, godzina 16:00)
Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice (sobota, godzina 17:00)
Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica (niedziela, godzina 14:00)
Zjednoczeni Kurzycko - Pomorzanin Cychry (niedziela, godz. 16:00)
Rurzyca Nawodna - Piast Piaseczno (niedziela, godz. 16:00)
Czcibor Cedynia - Chrobry Lisie Pole (niedziela, godzina 17:00)

A klasa, grupa 6
Czarni Fiege Lubanowo - Koral Mostkowo (niedziela, godzina 15:00)
Polonia Giżyn - Unia Swochowo (niedziela, godzina 16:00)
Wicher Przelewice - Piast Kolin (niedziela, godzina 16:00)
Bryza Reńsko - Mechanik Warnice (niedziela, godzina 16:00)
Iskra II Banie - Sęp Brzesko (niedziela, godzina 16:00)
Jedność Przewłoki - GKS Golenice (sobota, godzina 17:00)
Piast Karsko - Błyskawica Kluki (sobota, godzina 18:00)

B klasa grupa 3 
GKS Kołbacz - Aquila II Szczecin (niedziela, godzina 16:00)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.