Reklama [góra]


Czy na lotnisku Szczecin-Goleniów można wynająć samochód bez kaucji?


Samochód to jeden z najpopularniejszych środków lokomocji. Na dalszych trasach najlepiej jest przemieszczać się samolotem, ale gdy już dotrzemy do celu, auto wydaje się być czymś niezbędnym. Dlatego, szczególnie jeśli czas mocno nas ogranicza, po wylądowaniu najlepiej jest wypożyczyć samochód. Czy na lotnisku Szczecin-Goleniów uda się to zrobić bez kaucji? 

Jak sprawnie wypożyczyć samochód? 

Wypożyczenie auta wielu osobom wydaje się być czymś bardzo skomplikowanym. Nic bardziej mylnego! CarFree - wypożyczalnia aut w Szczecinie dba, żeby cały proces przebiegał sprawnie i wymagał minimum formalności. 

Zanim przystąpimy do wypożyczenia auta powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie, czego tak właściwie szukamy? Inny samochód spełni wymagania rodziny z trójką dzieci, a zupełnie inny zadowoli biznesmena, podróżującego w interesach. W pierwszym przypadku ważny będzie duży bagażnik, foteliki dla dzieci i duża przestrzeń wewnątrz. Biznesmen powinien zwrócić większą uwagę na markę auta, prestiżowy wygląd, który już na wstępie ugruntuje jego pozycję podczas ważnego spotkania. 

Kiedy wiemy już, czego szukamy wystarczy włączyć komputer, znaleźć wypożyczalnie, wybrać interesujący nas model i zarezerwować samochód. Brzmi to może jak bardzo długi proces, w rzeczywistości zajmuje jednak dosłownie chwilę. Następnie wystarczy przylecieć do Szczecina i udać się do wypożyczalni, by odebrać samochód. W tym celu będzie nam potrzebne ważne prawo jazdy i dodatkowy dokument ze zdjęciem. Może być to dowód osobisty albo paszport. 

Jak wybrać wypożyczalnię? 

Na jakich warunkach można wypożyczyć samochód w Szczecinie? Każda z tutejszych wypożyczalni posiada swoje zasady korzystania z ich usług. Zanim zdecydujemy się na konkretny model samochodu warto przeczytać warunki rezerwacji, bo część wypożyczalni wymaga wpłacenia kaucji. Niektóre do potwierdzenia rezerwacji potrzebują numeru karty kredytowej kierowcy - jednak nie wszędzie tak jest. 

W Szczecinie można znaleźć wypożyczalnię, która od swoich klientów nie wymaga żadnych dodatkowych wpłat, kaucji i innych zabezpieczeń. Wypożyczając auto w CarFree nie tylko unikniesz ukrytych kosztów, ale możesz liczyć na w pełni profesjonalną obsługę i korzystne rabaty. Jedynym warunkiem wypożyczenia auta jest ukończone 21 lat oraz ważne prawo jazdy posiadane od co najmniej roku. Opłaty za wypożyczenie można dokonać przelewem podczas dokonywania rezerwacji lub kartą przy odbiorze. Formalności zostały ograniczone do minimum, tak by cały proces wynajmu przebiegał sprawnie i szybko, a najemca już po chwili mógł udać się w dalszą podróż. 

O czym należy pamiętać, wynajmując samochód? 

Samochód można wypożyczyć na kilka dni bądź kilka tygodni. Jeśli planujemy dłużą podróż warto wynająć samochód na całość pobytu. Możemy wtedy liczyć na dodatkowe upusty. Często okazuje się, że wynajęcie samochodu na cały okres pobytu jest korzystniejsze niż wynajem auta tylko na pojedyncze dni. 

Co ważne, jeśli podróżujemy w grupie, w której jest więcej niż jeden kierowca, dobrze jest poinformować o tym wypożyczalnię już na etapie rezerwacji. Pozwoli to na uniknięcie ewentualnych nieprzyjemności, jeśli samochód ulegnie uszkodzeniu. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, jaki zakres ubezpieczenia jest zawarty w cenie wynajmu - jeśli planujemy podróże bocznymi drogami warto przemyśleć poszerzenie ubezpieczenia. Może ono uchronić nas przed wysokimi kosztami napraw w przypadku uszkodzenia auta. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.