Reklama [góra]


Darmowe opaski "niezgubki" będzie można odebrać w chojeńskim komisariacieKomisariat Policji w Chojnie zaprasza wszystkie dzieci do lat 7 wraz ze swoimi opiekunami po odbiór opaski "niezgubki". Opaski będzie można odbierać w dniach od 10 do 16 sierpnia w komisariacie.

Opaska niezgubka to opaska bezpieczeństwa wielokrotnego użytku, wykonana z delikatnego, oddychającego materiału, a co najważniejsze jest hipoalergiczna oraz wodoodporna.

Zapięcie zmienia kolor z białego do intensywnego bordowego w chwili kiedy zostanie naświetlona promieniami UV. Opaska sygnalizuje wtedy opiekunom, że poziom promieniowania stał się niebezpieczny dla dziecka. Zmiana koloru jest oczywiście odwracalna. Dzięki opasce niezgubce chronimy zdrowie dziecka oraz dbamy o jego bezpieczeństwo, gdyż na opasce dodatkowo wpisujemy numer telefonu do rodzica / opiekuna.

Opaski przeznaczone są dla dzieci w wieku do lat 7 zamieszkujących na terenie gminy Chojna. Zostały one nabyte w ramach programu “Wolni od uzależnień i przemocy” realizowanego przez chojeńską policję wspólnie z gminą Chojna.

Czekamy na Państwa wraz ze swoimi pociechami przez cały tydzień w chojeńskim komisariacie przy ul. Roosevelta 1. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.