Reklama [góra]


Podhale Nowy Targ na drodze Pogoni do 1/16 finału Pucharu Polski!


Podhale Nowy Targ będzie pierwszym przeciwnikiem Pogoni Szczecin w ramach sezonu 2020/2021. Portowcy do startu Ekstraklasy mają jeszcze trochę czasu, dlatego spotkanie z niżej notowanym przeciwnikiem może być dobrym przetarciem przed rozpoczęciem ligowej kampanii! 

Kampania 2019/2020 w Pucharze Polski – Pogoń Szczecin 

Poprzedni sezon w Pucharze Polski nie był dla Pogoni Szczecin udany. Portowcy rozpoczęli od wygranej z przedstawicielem II. Ligi – Stalą Rzeszów na wyjeździe 0:1 po golu Zecha. 

Swoją pucharową przygodę zakończyli jednak miesiąc później, kiedy to w końcówce października musieli uznać wyższość Stali Mielec 2:0. Trzeba wspomnieć, że Pogoń zdaniem zakładów bukmacherskich była wyraźnym faworytem obu tych rywalizacji. 

Dwukrotnie zakończyło się wynikiem z poniżej 2,5 gola, jednak w tym roku Portowcy mają zdecydowanie łatwiejsze losowanie. 

Pogoń Szczecin przed sezonem 2020/2021 

Pogoń podczas okresu przygotowawczego rozegrała jedno spotkanie kontrolne z Zagłębiem Lubin. Portowcy wygrali ten mecz 1:0. Końcówka poprzedniej kampanii dla zawodników ze Szczecina byłą wyjątkowo udana, dlatego kibice z FC Chojna z pewnością liczą na podtrzymanie dobrej dyspozycji w nadchodzącej kampanii. 

Pogoń w poprzedniej kampanii nieźle finiszowała w ramach grupy mistrzowskiej, co w poprzednich latach nie było normą. Często Portowcy po dostaniu się do górnej połowy tabeli notowali gorsze wyniki. Być może w obecnej kampanii po transferze między innymi Michała Kucharczyka drużyna ze Szczecina włączy się do walki o europejskie puchary? 

Najszybszą drogą do pucharów jest Puchar Polski, gdzie zwycięzca rozgrywek ma zapewniony udział w eliminacjach Ligi Europy. 

Fanclub Chojna nie będzie mógł jednak wziąć udziału w wyjazdowym spotkaniu z Podhalem Nowy Targ w związku z wprowadzonymi obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa. Kibice będą mogli pojawić się na obiekcie Pogoni podczas domowych spotkań tego zespołu. Być może jednak piłkarze Portowców również w tym sezonie odwiedzą region.

Podhale Nowy Targ vs Pogoń Szczecin – oferta zakładów bukmacherskich 

Kursy przed tym spotkaniem w zakładach sportowych wskazują, że każdy inny rezultat niż wysokie zwycięstwo ekipy z Ekstraklasy będzie niespodzianką. 

W zakładach bukmacherskich PZBuk znajdziesz wiele możliwości do typowania tej rywalizacji. O szansach gospodarzy najlepiej świadczy przelicznik 10.50 za wygraną tego zespołu. Na podstawie analizy propozycji w ofercie łatwo zauważysz, że analitycy spodziewają się tutaj czystego konta drużyny gości. Pogoń w poprzedniej kampanii całkiem nieźle prezentowała się w defensywie, dlatego nie może być to żadne zaskoczenie. 

W ofercie zakładów wzajemnych pojawiła się również propozycja do typowania połowy z większą liczbą bramek. Biorąc pod uwagę różnice poziomów między tymi drużynami – można zakładać, że więcej goli padnie w pierwszej połowie, gdzie Pogoń zagra na 100%, aby szybko rozwiać wątpliwości. Po przerwie trener może się zdecydować na kilka zmian i spokojne dowiezienie wyniku do końca. 

Kurs, że w pierwszej połowie wpadnie więcej goli wynosi 2.75. Kliknij tutaj i sprawdź sam! 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów. 

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. 

Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM. Pasjonat piłki nożnej

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.