Reklama [góra]



Co Przyniesie Weekend? Wracają rozgrywki B-klasy


Przed nami kolejny piłkarskich weekend, kibice mogą być zadowoleni ponieważ do gry wracają zespoły z B klasy.



Klasa Okręgowa
A.P. Gavia Choszczno - Ogniwo Babinek (sobota, godzina 11:00)
Iskra Banie - CRS Pogoń Barlinek (sobota, godzina 11:00)
Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz (sobota, godzina 13:00)
Odra Chojna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój (sobota, godzina 17:00)
Dąb Dębno - Morzycko Moryń (niedziela, godzina 15:00)
Energetyk Gryfino - Orzeł Grzędzice (niedziela, godzina 17:00)

A klasa, grupa 4 Zryw Kołbaskowo - Chemik II Police (sobota, godzina 15:00)
Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno (sobota, godzina 16:00)
Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni Czarnówko (sobota, godzina 17:00)
Kasta Szczecin-Majowe - Ehrle Dobra Szczecińska (sobota, godzina 17:00)
Świat Drzewa KP Przecław - Czarni Szczecin (niedziela  godzina 11:00)
Vielgovia Szczecin - Aquila Szczecin (niedziela  godzina 16:00)
Znicz Niedźwiedź - Wicher Steklno (sobota, godzina 17:00)

A klasa, grupa 5 

Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin (sobota, godzina 17:00)
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna (sobota, godzina 17:00)
Witniczanka Witnica - Czcibor Cedynia (sobota, godzina 17:00)
Sekwoja Brwice - Łabędź Widuchowa (niedziela, godzina 15:00)
Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko (niedziela  godzina 16:30)
Pomorzanin Cychry - LUKS Krzywin (sobota, godzina 17:30)

A klasa, grupa 6
Piast Kolin - Piast Karsko (sobota, godzina 15:00)
Mechanik Warnice - Wicher Przelewice (sobota, godzina 16:00)
Koral Mostkowo - Polonia Giżyn (niedziela, godzina 16:00)
Unia Swochowo - Iskra II Banie (niedziela, godzina 16:00)
Błyskawica Kluki - Czarni Fiege Lubanowo (niedziela, godzina 16:00)
GKS Golenice - Bryza Reńsko (niedziela, godzina 15:00)
Sęp Brzesko - Jedność Przewłoki(niedziela , godzina 15:00)

B klasa grupa 3 
GKS Kołbacz - Future Szczecin (sobota, godzina 17:00)

B klasa grupa 4
Sparta Sobiemyśl - Sokół Różańsko (niedziela, godzina 13:00)
Zryw Góralice - Morzycko II Moryń (niedziela, godzina 13:00)
Energetyk II Gryfino - Stal II Lipiany (niedziela, godzina 15:00)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.