Reklama [góra]


Zawody wędkarskie o puchar prezesa POMOT


W sobotę 19 września w Mieszkowicach na łowisku Waldemara Butoki zostały zorganizowane zawody wędkarskie o Puchar Prezesa P.U.-P. Pomot Chojna. 

W zawodach uczestniczyło ponad czterdziestu pracowników. Wszyscy pojawili się wcześnie rano na łowisku - odbyło się losowanie stanowisk i rozpoczęto zawody. Od samego początku panowała przyjazna atmosfera. Takie zawody to doskonała okazja do integracji pracowników oraz oderwania się od codziennych obowiązków. 

Po 4 godzinach połowów nastąpiło ważenie złowionych ryb a oto wyniki:
  1. miejsce Roman Szymon za największą złowioną rybę 9.600 kg oraz I miejsce w rywalizacji między firmami PROGRES i POMOT - choć ciężko mówić tu o rywalizacji, gdy obie firmy się lubią
  2. miejsce Wojciech Grzegorzewski - 7.835 kg 
  3. miejsce Dariusz Hamkało - 5.660 kg
  4. miejsce Dawid Mieszczański- 4.435 kg
  5. miejsce Andrzej Pomorski - 4.010 kg 
  6. miejsce Artem Antonienko - 3.659 kg 
  7. miejsce Tomasz Henryk- 3.462 kg 
  8. miejsce Marcin Krauze - 2.232 kg (I miejsce z firmy PROGRES)
  9. miejsce Ireneusz Lizak - 1.425 kg 
  10. miejsce Ryszard Nycz - 1.172 kg 
Nasza koleżanka Andżelika z działu kontenerów także brała udział w zawodach i jako jedyna reprezentowała naszą firmę z grona kobiet, jesteśmy z niej bardzo bardzo dumni. Andżelika także otrzymała nagrodę choć w tym przypadku ilość złowionych ryb nie była istotna. Andżelika pokazała, że kobieta też potrafi.

Dziękujemy naszym kolegom, Tomaszowi Szkuciakowi Andrzejowi Wójcikowi oraz podziękowania dla Wędkarskiego RURZYCA Chojna za dobrą organizację zawodów.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.