Reklama [góra]



Co przyniesie weekend? [17-18.10.2020]

Przed nami kolejny piłkarski weekend w regionie. Niestety kibice nie będą mogli obejrzeć meczów swoich ulubionych zespołów z poziomu trybun ze względu na nowe obostrzenia związane z pandemią koronawiursa. 

Przedstawiamy terminarz spotkań lig regionalnych:Klasa Okręgowa 

Energetyk Gryfino - Ogniwo Babinek (sobota, godzina 13:00)
Orkan Suchań - A.P. Gavia Choszczno (sobota, godzina 14:00)
Stal Lipiany - Dąb Dębno (sobota, godzina 12:00)
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce (sobota, godzina 15:00)
Iskra Banie - Zorza Dobrzany (sobota, godzina 15:00)
Sokół Pyrzyce - Morzycko Moryń (sobota, godzina 15:30)
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz (sobota, godzina 16:00)
Orzeł Grzędzice - CRS Pogoń Barlinek (niedziela , godzina 16:00)

A Klasa gr. 4
Ehrle Dobra Szczecińska - Aquila Szczecin (sobota, godzina 11:00)
Grot Gardno - Chemik II Police (sobota, godzina 11:00)
Odrzanka Radziszewo - Znicz Niedźwiedź (sobota, godzina 14:00)
Czarni Szczecin - Wicher Steklno (sobota, godzina 15:00)
Kasta Szczecin-Majowe - Zryw Kołbaskowo (sobota, godzina 12:00)
Świat Drzewa KP Przecław - Wołczkowo-Bezrzecze (sobota, godzina 12:00)
Vielgovia Szczecin - Czarni Czarnówko (niedziela, godzina 15:00)

A klasa, grupa 5
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole (niedziela , godzina 11:00)
Rurzyca Nawodna - Czcibor Cedynia  (niedziela , godzina 11:00)
Pomorzanin Cychry - Sekwoja Brwice (niedziela, godzina 11:00)
Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica (niedziela, godzina 11:00)
Zjednoczeni Kurzycko - Łabędź Widuchowa (niedziela , godzina 11:00)

A klasa, grupa 6
Sęp Brzesko - Piast Karsko (sobota  , godzina 16:00)
Koral Mostkowo - Mechanik Warnice (niedziela , godzina 12:00)
Błyskawica Kluki - Piast Kolin (niedziela , godzina 14:00)
Unia Swochowo - GKS Golenice (niedziela , godzina 14:00)
Czarni Fiege Lubanowo - Wicher Przelewice (niedziela , godzina 14:00)
Iskra II Banie - Jedność Przewłoki (niedziela , godzina 14:00)
Polonia Giżyn - Bryza Reńsko  (niedziela , godzina 14:00)
B klasa, grupa 3
Rybak Trzebież - GKS Kołbacz (sobota , godzina 11:00)
Victoria 95 Przecław - Iskierka II Szczecin (niedziela , godzina 14:30)
Sztorm Szczecin - Okręt Szczecin (niedziela , godzina 14:30)
Prawobrzeże Szczecin - Pionier Szczecin (niedziela , godzina 18:00)
FASE Szczecin - Future Szczecin(niedziela , godzina 19:00)
B klasa, grupa 4
Sokół Różańsko - Stal II Lipiany (sobota, godzina 15:00)
Polonia Gryfino - Energetyk II Gryfino (sobota, godzina 16:00)
Korona Klępicz - Zryw Góralice (niedziela , godzina 14:00)
Klon Krzymów - Morzycko II Moryń (niedziela , godzina 14:00)
Sokół II Pyrzyce - Sparta Sobiemyśl (niedziela , godzina 15:00)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.