Krzysztof Krawczyk kończy karierę. Przypominamy występ w naszym regionie [foto] [video]


Krzysztof Krawczyk podjął decyzję o zakończeniu kariery. Artysta ze względu na problemy zdrowotne oraz pandemię nie będzie już koncertował.

O zakończeniu kariery Krzysztofa Krawczyka poinformowała jego żona. Artysta odniósł się do informacji małżonki. Piosenkarz pożegna ze z fanami swoją ostatnią  płytą pt. "Horyzont".

- Żegnajcie. Finiszując w biegu mego życia nie wypatruję jednak napisu meta. Jako człowiek wierzący wiem, że dla mnie nie ma mety, bo przede mną jest horyzont, w którego stronę zmierzam - powiedział Krawczyk.

Krawczyk to legendarna polskiej sceny muzycznej, urodził się 8 września 1946 w Katowicach. To piosenkarz obdarzony barytonowym głosem, gitarzysta i kompozytor. W latach 1963–1973 i 1976 był wokalistą zespołu Trubadurzy, od 1973 występował solowo. Stworzył wiele hitów, które znają fani w całym kraju. 


Artysta w 2018 wystąpił w naszym regonie podczas w ramach Jarmarku Widuchowskiego którzy przyciągnął prawdziwie tłumu fanów w różnym wieku. Swój występ przeplatał ciekawymi opowieściami, dziękował również widuchowskiej publiczności za tak ciepłe przyjęcie.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza