Reklama [góra]


Motocykliści apelują o pomoc dla swojego kolegi, który walczy o życie!


Nieszczęśliwy wypadek motocyklowy w czerwcu tego roku, doprowadził do tego, że Piotrek został wyrzucony w powietrze i bezwładnie przeleciał kilkanaście metrów, wbijając się w skarpę. Został przetransportowany do szpitala z bardzo ciężkimi obrażeniami i wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej, w której przebywał ponad 30 dni. Jego stan jest bardzo poważny.

Piotr, który jest znany również pod ksywką "Wibrujący", to mieszkaniec powiatu gryfińskiego, zapalony motocyklista, który wielokrotnie wspierał i pomagał przy różnych akcjach charytatywnych. Jest kochającym ojcem, mężem, synem. Wszyscy czekają na powrót Piotrka do zdrowia. W chwili obecnej stan jego zdrowia jest ustabilizowany, ale czeka go długa rehabilitacje, która jest bardzo kosztowna.

O pomoc apelują motocykliści z powiatu gryfińskiego i nie tylko...

Kochani, zwracamy się do Was o każdą złotówkę na rehabilitację naszego kolegi.! Cel, do którego dążymy to 21 000,00 ponieważ miesięczny pobyt w klinice to ok 7 000,00 złotych, a Piotr będzie w niej jeszcze przebywał przez kilka miesięcy. Otwieramy zbiórkę dla Piotra! Razem Wygramy GRĘ O JEGO ZDROWIE I POWRÓT DO NORMALNEGO ŻYCIA. Nie poddajemy się i walczymy tak jak Piotr. Jego stan dalej jest ciężki jednak pojawiło się światełko nadziei i radują się nasze serca !

KAŻDA WPŁACONA ZŁOTÓWKA MA OGROMNE ZNACZENIE I BĘDZIE BARDZO POMOCNA. W związku z pandemią i wprowadzeniem żółtej strefy zorganizowanie dużej akcji charytatywnej na świeżym powietrzu, stało się niemożliwe. Przenosimy się więc do sieci, aby ogłosić światu, że Piotr potrzebuje naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni. Wiecie jak cieszy wiatr wiejący w oczy, adrenalina, która towarzyszy warkotowi silnika, a przede wszystkim wolność, której doznajemy na naszych "koniach". Pomóżmy mu wytrwać, pokonać ból i poczuć od nowa świat....

Organizatorem zrzutki w internecie jest sołtys Lisiego Pola, zapalony motocyklsta oraz działacz społeczny - Maciej Lisiecki,

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.