Reklama [góra]


Policjanci eskortowali auto z rodzącą kobietą


Kryminalni z Komisariatu Policji w Barlinku w minionym tygodniu mieli niecodzienną interwencję. Funkcjonariusze na sygnałach pilotowali Seata Toledo, w którym jechała ciężarna kobieta, u której rozpoczęła się akcja porodowa.

Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu w ubiegłym tygodniu otrzymał nietypowe zgłoszenie. Został poinformowany, że w samochodzie marki Seat Toledo jadącego z kierunku Gorzowa Wlkp. do Barlinka ma znajdować się kobieta, u której rozpoczął się poród. W kierunku pojazdu natychmiast udali się barlineccy funkcjonariusze, którzy w miejscowości Moczkowo zauważyli opisywany w zgłoszeniu pojazd.

Na miejscu bez zbędnej zwłoki podjęto pojazd a następnie wykorzystując sygnały świetlne i dźwiękowe przystąpiono do pilotażu ulicami Barlinka. Funkcjonariusze szybko, sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie pomogli dotrzeć rodzącej kobiecie do Szpitala w Barlinku. Na miejscu mundurowi poinformowali o tym fakcie personel szpitala a następnie przekazali kobietę lekarzom. Dzięki szybkiej reakcji policjantów, kobieta mogła w porę dotrzeć na salę porodową.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.