Honorowe Wyróżnienia Prezydenta dla Celestyny Krajczyńskiej


Pochodząca z Trzcińska-Zdroju Celestyna Krajczyńska, która prowadzi w Szczecinie pracownie cukierniczo-szkoleniowa „Cuda Celestyny” została laureatem konkursu oraz otrzymała certyfikat marki „Zrobione w Szczecinie” nadanego przez Prezydenta Szczecina.

To honorowe wyróżnienie, które przyznawane jest za innowacyjność, prospołeczność oraz unikatowość oferowanych produktów i usług. O miano „Zrobione w Szczecinie” mogli ubiegać się przedsiębiorcy, którzy działają nie tylko na terenie miasta, ale również w miejscowościach należących do Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego. Marka „Zrobione w Szczecinie” istnieje na rynku od 2018 roku.

Dotychczas ubiegało się o nią ponad dwustu przedsiębiorców, spośród których prawie sześćdziesięciu otrzymało możliwość posługiwania się znakiem w swojej ofercie. Jest to niezwykła szansa na zaprezentowanie biznesu oraz wzrost rozpoznawalności własnej marki. Wybrany przedsiębiorca ma możliwość bezpłatnego udziału w programach i wydarzeniach o charakterze promocyjnym, realizowanych na terenie Szczecina. Może również wykorzystać logotyp na swoich produktach i materiałach reklamowych, podnosząc tym samym rangę prowadzonego przez siebie przedsiębiorstwa.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza