Kolejne międzynarodowe wyróżnienie dla Mariki Filińskiej z gminy Cedynia

Marika Filińska, wokalistka z Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, wzięła udział w XIII Międzynarodowego Internetowym Festiwalu Sztuki "Orfeusz w Italii 2020". Organizatorem Festiwalu było Art Center Karnolski we Włoszech, który organizuje przez ponad 30 lat festiwale i konkursy o zasięgu krajowym i międzynarodowym. 

Celem Festiwalu "Orpheus In Italy" jest dążenie do rozwoju i promocji sztuki dla dzieci i młodzieży, tworzenie warunków do wymiany międzykulturowej, nowych przyjaźni, edukacji w zakresie tolerancji i zrozumienia, zapewnienie prestiżowych form wyrażania talentu.

Marika ponownie została zauważona przez kolejne międzynarodowe jury i otrzymała wyróżnienie SP – Special Prize LA VOCE PIU IMPRESJONANTE (z wł. Najbardziej Imponujący Głos). Gratulujemy Marice sukcesu oraz jej rodzicom talentu muzycznego córki i wspierania jej w rozwoju muzycznym.

Zapraszamy do obejrzenia uroczystej Gali przyznania nagród i wyróżnień, która odbyła się online na festiwalowym kanale You Tube 21 listopada,

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza