Reklama [góra]



To już jest koniec. Żegnamy piłkarską jesień [Terminarz]

Przed nami ostania piłkarska kolejka w roku 2020. Pomimo rządowych obostrzeń, piłkarzom udało rozegrać się całą rundę jesienną.
Przedstawimy terminarz ostatnich spotkań w Klasie Okręgowej i A-klasie. Kto z kim zagra o ostanie ligowe punkty?

Klasa Okręgowa 
A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Grzędzice (sobota, godzina 13:00)
Orkan Suchań - Odra Chojna(sobota, godzina 13:00)
Morzycko Moryń - Stal Lipiany (sobota, godzina 13:00)
Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce (sobota, godzina 13:00)
Iskra Banie - Energetyk Gryfino (niedziela , godzina 14:00)
Ogniwo Babinek - Kłos Pełczyce (niedziela, godzina 11:00)
Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój niedziela, godzina 13:00)
Dąb Dębno - Unia Dolice (niedziela, godzina 13:30)

A klasa grupa 4 
Świat Drzewa KP Przecław - Kasta Szczecin-Majowe (sobota, godzina 11:00)
Ehrle Dobra Szczecińska - Znicz Niedźwiedź (sobota, godzina 11:00)
Aquila Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze (sobota, godzina 11:00)
Odrzanka Radziszewo - Czarni Czarnówko (sobota, godzina 12:00)
Grot Gardno - Zryw Kołbaskowo (sobota, godzina 13:00)
Czarni Szczecin - Vielgovia Szczecin (sobota, godzina 13:00)
Chemik II Police - Wicher Steklno (sobota, godzina 13:00)

A klasa grupa 5
Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry(sobota, godzina 13:30)
Rurzyca Nawodna - Mieszko Mieszkowice (niedziela, godzina 13:00)
Zjednoczeni Kurzycko - Sekwoja Brwice (niedziela, godzina 13:00)
Łabędź Widuchowa - Czcibor Cedynia (niedziela, godzina 14:00)

A klasa grupa 6
Czarni Fiege Lubanowo - Sęp Brzesko (sobota, godzina 13:00)
Koral Mostkowo - Piast Karsko (niedziela, godzina 12:00)
Iskra II Banie - Mechanik Warnice (niedziela,, godzina 13:00)
Jedność Przewłoki - Piast Kolin (niedziela, godzina 13:00)
Polonia Giżyn - GKS Golenice (niedziela,, godzina 13:00)
Błyskawica Kluki - Unia Swochowo (niedziela, godzina 13:00)
Bryza Reńsko - Wicher Przelewice (niedziela,, godzina 14:00) 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.