Wirtualny Mikołajkowy Bieg dla Łobuziaków. Biegnij i pomagaj potrzebującym


Przed nami kolejna edycja wydarzenia Mikołajkowy Bieg dla Łobuziaków w Trzcińsku Zdroju. Ze względu na ograniczenia i obostrzenia związane z walką z pandemią a przede wszystkim w trosce o zdrowie uczestników, Stowarzyszenie Fani Formy odwołuje przeprowadzenie Biegu Mikołajkowego w wersji tradycyjnej.

W tym magicznym i świątecznym okresie zachęcamy do indywidulanego pobiegnięcia swojej trasy i wsparcia Łobuziaków. Na uczestników Wirtualnego Biegu Mikołajkowego dla Łobuziaków czekają bogate pakiety startowe, z których dochód przeznaczony zostanie na zakup prezentów świątecznych oraz artykułów "pierwszej potrzeby" dla dzieci z Domu Dziecka z Trzcińska-Zdroju.

Osoby, które zapisały się na IV Świąteczny Bieg zostaną automatycznie przeniesione na bieg wirtualny. Jeżeli ktoś nie chcę wziąć udziału w tej zabawie, organizatorzy proszą o informacje na e-mail: faniformy@wp.pl, wtedy zostanie dokonany zwrot opłaty startowej. 

To dla dzieci bardzo trudny czas i dlatego prosimy Was, abyście zostali z nimi, zaprosili swoich znajomych, bliskich, rodziny do udziału w tej zabawie i pobiegli dla Łobuziaków. 

Stowarzyszenie zapewnia że ich wolontariusze spotkają się z dziećmi i wręczą im w waszym imieniu świąteczne prezenty. Zapisy i regulamin dostępne są na stronie: https://www.sport-time.com.pl/competitions/view?id=431
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza