29. Finał WOŚP. Gdzie obejrzymy Finał? [video]


Do 29. Finału WOŚP został już nieco ponad miesiąc, dlatego odkrywamy kolejne karty. W niedzielę 10 stycznia odbędzie się najgorętsze wydarzenie charytatywne 2021 roku, które po raz piąty będzie emitowane przez TVN Grupa Discovery! 

Zebrane pieniądze przeznaczone będą dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 

Gdzie obejrzymy Finał?

Podobnie jak przy organizacji Najpiękniejszej Domówki Świata, Fundacja decyduje się transmitować go online na swoich kanałach Facebook, Youtube, Twitch.  Poza tym, ogromnym wsparciem Finału jest możliwość oglądania wydarzenia na kanałach TVN Grupa Discovery. Relacje z 29. Finału będzie można zobaczyć w TVN, TVN24, TTV oraz na platformie internetowej Player.

Finał to święto radości, kolorów, okazywania sobie wsparcia i wyjątkowa atmosfera, którą z warszawskiego studia Fundacja będzie ponownie wysyłać w świat już 10 stycznia 2021. Tego dnia w studiu planowane są koncerty polskich artystów tj. Krzysztof Zalewski, Łąki Łan, Ørganek, Dr. Misio czy Vavamuffin, licytacje oraz rozmowy z wyjątkowymi osobami.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Założona została w 1993 roku i od tego czasu co roku, w drugą niedzielę stycznia, organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP. 

Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Dziś sprzęt zakupiony przez WOŚP jest podstawą nowoczesnego wyposażenia wszystkich szpitali, w których leczy się dzieci w Polsce. Do tej pory Orkiestra zebrała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,3 mld PLN i i kupiła ponad 65 200 urządzeń.


fot.: Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza